KULUBE ZEMINDEN ISITMA

Nobetci kulubesi,Guvenlik kabini ısıtma sistemleri

 

Karbon ısıtıcı filmlerimiz, nobetci kulubeleri,konteyner ve kabinlerin ısıtılmasında da kullanılmaktadır.

 

Bekci kulubelerinde klasik ısıtma yontemlerinde (elektrikli ısıtıcılar) 2000-3000 watt arası enerji harcanmaktadır.Karbonik ısıtmada ,300-400 Wattlık ısıtıcı filmler kullanılarak, hem zeminden ısınmanın konforunu yasar hem tasarruflu saglarsınız.Karbonik ısıtmada ısı dagılımı homojen oldugundan tek bir bolgeyi degil tum ortamı en hızlı sekilde aynı derecede ısıtır.Karbonik ısıtma ile klasik ısınma yontemlerinin 8/1'i maliyetine ısınma saglayabilirsiniz.

 

 

 


Karbon Film Isıtıcı;

Avantajları

Karbon-metal karısımı bir yuksek teknoloji urunudur. Isı kaynagı tum yuzey oldugu icin, her noktasında bir dakika icinde aynı sıcaklık elde edilir.

Homojen ısı dagılımı vardır. Diger yerden ısıtma sistemlerinden farklı olarak Karbonik Isıtıcı Filmler yuzeydeki bazı yerleri sıcak, bazı yerleri serin bırakmaz.

Cizilme, delinme, yırtılmaya karsı cok daha dayanıklıdır. Ulasılan sıcaklık cok yuksek olmadıgı ve doseme altına saklandıgı icin, urun yıpranmamakta ve urettigi ısıdan etkilenmemektedir. Bu nedenle Karbonik Isıtıcı Filmlerinin omur sınırı yoktur.

Cok ince olması ve basit montajı sayesinde, uygulama son derece kolay ve konforludur.

Su basmasından etkilenmez

Klasik ısıtma sistemleri once havayı sonra insanı ısıtırken, Karbonik Isıtıcı Filmleri once insanı ısıtır. Bu nedenle, klasik ısıtma sistemlerine gore % 30–50 arasında daha az enerji kullanır.

Urunun Far Infrared olması romatizmal hastalıklara iyi gelir. Toz biriktirmez ozelligi ile anti- alerjiktir.

Yapılan incelemelerde "far infrared" ısının toz boceklerini (mite) ve bakterileri azalttıgı gorulmustur.

Far infrared ısı, insanın yaydıgı ısı ile aynı frekanstadır. Her ikisinde de ısı kaynagı karbondur.

Tas 10 dakika parke 5 dakika halı 3 dakika da ısınır.

Menü