KIS BAHCESI VE KAPALI BALKONLAR ICIN ZEMIN ISITMA

Karbonik filmle zemin ısıtma kullanılan kapalı balkonlarda yada kıs bahcelerinde de uygulanabilir. Sistem uygulamasından sonra uzeri halı , parke yada pvc doseme ile kapatılır.Zemine istediginiz dosemeyi uygulayabilirsiniz..Karbon film altına, 6 mm kalınlıgında ozel aluminyum folyolu yalıtım dosemekteyiz,uzeri 200 mikron aluminyum kaplı bu malzeme hem ısı yalıtımı saglar ,hemde alev durdurma ozelligi vardır.

 Kapalı balkon yada kıs bahcesi zemin ısıtma sistemlerinde duvar tipi termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur.

Termostatlarımız yer sensorlu olarak calısmakta olup zemin sıcaklıgı 45 C kadar ısıtılabilir. 

Kullanılan balkon yada kıs bahceleri icin cok pratik bir uygulamadır.Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 gunde tamamlanır.

Isıtıcı filmlerin uzerine 32. sınıf ısıya dayanıklı parke dosenmesi tavsiye edilir.

Eger kucuk bir balkonunuz yada kıs bahceniz varsa sizin olculerinize gore karbonik ısıtma filmlerimizi hazırlayıp kargo ile ulastırıyoruz.

Karbon film ısıtıcı, kıs bahcelerinizde, kapalı balkonlarda, cafelerde,yarı acık mekanlarda  yerden ısınma icin en konforlu ve ekonomik cozumdur.

 


 

Karbon Film Isıtıcı;

Avantajları

 Karbon-metal karısımı bir yuksek teknoloji urunudur. Isı kaynagı tum yuzey oldugu icin, her noktasında bir dakika icinde aynı sıcaklık elde edilir.

Homojen ısı dagılımı vardır. Diger yerden ısıtma sistemlerinden farklı olarak Karbonik Isıtıcı Filmler yuzeydeki bazı yerleri sıcak, bazı yerleri serin bırakmaz.

Cizilme, delinme, yırtılmaya karsı cok daha dayanıklıdır. Ulasılan sıcaklık cok yuksek olmadıgı ve doseme altına saklandıgı icin, urun yıpranmamakta ve urettigi ısıdan etkilenmemektedir. Bu nedenle Karbonik Isıtıcı Filmlerinin omur sınırı yoktur.

Cok ince olması ve basit montajı sayesinde, uygulama son derece kolay ve konforludur.

Su basmasından etkilenmez

Klasik ısıtma sistemleri once havayı sonra insanı ısıtırken, Karbonik Isıtıcı Filmleri once insanı ısıtır. Bu nedenle, klasik ısıtma sistemlerine gore % 30–50 arasında daha az enerji kullanır.

Urunun Far Infrared olması romatizmal hastalıklara iyi gelir. Toz biriktirmez ozelligi ile anti- alerjiktir.

Yapılan incelemelerde "far infrared" ısının toz boceklerini (mite) ve bakterileri azalttıgı gorulmustur.

Far infrared ısı, insanın yaydıgı ısı ile aynı frekanstadır. Her ikisinde de ısı kaynagı karbondur.

Parke 5 dakika, halı 3 dakika da ısınır.

 

'Ayak sıcak, bas serin'

Karbonik ısıtma sistemleri

Menü